Walentynki

To nie tylko 艣wi臋to zakochanych, ale tak偶e dzie艅 uprzejmo艣ci, u艣miechu i ciep艂ych s艂贸w.

Poniedzia艂ek, 17 lutego 2020r. up艂yn膮艂 w naszej szkole w atmosferze mi艂o艣ci i przyja藕ni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadaj膮cych 14 lutego. 艢wi臋to, kt贸re obchodzone jest w wielu krajach na 艣wiecie, zago艣ci艂o r贸wnie偶 w naszej szkole.

Jak co roku, Samorz膮d Uczniowski zorganizowa艂 poczt臋 walentynkow膮. Wszyscy uczniowie mogli przes艂a膰 sobie s艂owa sympatii dzi臋ki specjalnie utworzonej poczcie. Na korytarzu zosta艂a ustawiona skrzynia, do kt贸rej uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyra偶aj膮c w ten spos贸b swoje sympatie.

Nast臋pnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowa艂y poczt臋 i rozda艂y wszystkim adresatom skierowane do nich walentynkowe kartki podczas apelu przygotowanego przez Samorz膮d Uczniowski.

  • 20200217_1101430