PODSUMOWANIE PRACY W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020  

   Dnia 7 lutego 2020 roku odby┼é si─Ö apel, kt├│rego celem by┼éo podsumowanie zako┼äczonego I semestru nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Spotkanie na sali gimnastycznej rozpoczęło się od słów motta Janusza Korczaka:

ÔÇ×SZKO┼üA TO JA, TY, ON

- SZKOŁA TO MY

WYROSN─ä Z NAS TACY,

KT├ôRZY KU GWIAZDOM WZLECIE─ć ZAPRAGN─ä

I TACY,

KT├ôRZY NIE ZAWR├ôC─ä SI─ś W P├ô┼ü DROGIÔÇŁ.

Apel poprowadzili przedstawiciele Samorz─ůdu Uczniowskiego Szko┼éy Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu prezentuj─ůc osi─ůgni─Öcia w nauce uczni├│w.

                                     W┼Ťr├│d najlepszych w nauce i zachowaniu znale┼║li si─Ö:

Klasa 0a 

Kazimierczak Magdalena, Maurer Magdalena

Klasa 0b 

Misiak Zuzanna

Klasa I

Sowiński Kacper, Studniarek Nikodem, Świerczyńska Zuzanna

Klasa IIa

Ludwisiak Tamara, Nowak Dorian, Pietrasiak Julia, Szkudlarek Emil, Zawierucha Aleksandra

Klasa IIb

Figiel Adam, Gryglak Blanka, Piotrowski Jakub, Przybyłek Patryk, Sawicka Oliwia

Klasa III

Ja┼Ťniewska Julia, ┼üapot Weronika,  Paczkowska Julia, Paw┼éowska Maja, Szpoton Hanna, Zarzycka Lena

Klasa IV

Młynarczyk Igor, Funkowicz Filip, Stojecki Bartosz

Klasa V

Florczak Norbert, K┼éos Elena, Walczak Kacper       

Klasa VI

Paczkowska Zuzanna, Kacprzak Szymon, Przybyłek Ewelina, Nachajska Karolina, Janas Paweł, Stasiak Martyna, Grabarczyk Kinga, Szkudlarek Lena

Klasa VII

Krogulecki Jan

Klasa VIII

Rogut Zuzanna, Kacprzak Piotr, Twardowski Marcin, Czechowicz Emilia, Wilk Patryk, Studniarek Mateusz

Uczniowie ze 100% frekwencj─ů:

Klasa 0a

Woszczak Adam, Trzcińska Zofia

Klasa 0b

Grabarz Małgorzata

Klasa I

Józefczyk Mieczysław, Kwapiszewski Ksawery, Stojecki Karol

Klasa IIa

Bartoszewski Patryk, Grabarz Julia, Łazarski Kamil

Klasa IIb

Czechowicz Lena, Sawicka Oliwia

Klasa III

Łebska Michalina, Olczyk Oliwia, Szpoton Hanna, Zarzycka Lena

Klasa IV

Paczkowska Roksana, Stojecki Bartosz, Młynarczyk Igor, Żero Wiktoria

Klasa V

Kraft Mateusz, Marciniak Dawid, Szwarc Oliwia, Potocka Wiktoria

Klasa VI

Grabarczyk Kinga, Gryglak Mateusz, Paczkowska Zuzanna, Przybyłek Ewelina

Klasa VII

Dargiel Maksymilian

Klasa VIII

Kacprzak Piotr

Tytu┼é SUPER KLASA i puchar zaw─Ödrowa┼é do uczni├│w klasy VI.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w!

 

 

  • 20200207_105223
  • 20200207_105323
  • 20200207_105342
  • 20200207_110510
  • 20200207_110538
  • 20200207_110922
  • 20200207_110927
  • 20200207_111507
  • 20200207_111648
  • 20200207_111703
  • 20200207_111721
  • 20200207_111737
  • 20200207_112136
  • 20200207_1124190
  • 20200207_112634
  • 20200207_113344
  • 20200207_113348
  • 20200207_113956
  • 20200207_114219
  • 20200207_114525
  • 20200207_115611