Mistrzostwa Powiatu w pi艂ce siatkowej klas IV-VI  

 
Mistrzostw Powiatu w siatk贸wce ch艂opc贸w.
W zawodach, kt贸re odby艂y si臋 3 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach udzia艂 wzi臋艂y nast臋puj膮ce szko艂y: SP w Kazimierzu, SP nr 3 w Pabianicach, SP nr 13 w Pabianicach, SP w Dobroniu, Zesp贸艂 Szkolno Przedszkolny w Pi膮tkowisku, Szko艂a Podstawowa nr 5 w Konstantynowie 艁贸dzkim.
Zespo艂y gra艂y w dw贸ch grupach systemem 鈥瀔a偶dy z ka偶dym鈥.
Nasza szko艂a zaj臋艂a sz贸st膮 pozycj臋 w powiecie, co jest bardzo dobrym wynikiem.
 
Mistrzostwa Powiatu w siatk贸wce dziewcz膮t.
W zawodach, kt贸re odby艂y si臋 4 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Konstantynowie 艁贸dzkim udzia艂 wzi臋艂y nast臋puj膮ce szko艂y: SP nr 5 w Konstantynowie 艁贸dzkim, SP nr 3 w Pabianicach, SP nr 1 w Pabianicach, , SP w Dobroniu, SP w Kazimierzu.
Zespo艂y gra艂y systemem 鈥瀔a偶dy z ka偶dym鈥.
Dziewcz臋ta z naszej szko艂y zaj臋艂y pi膮te miejsce w powiecie, tym samym poprawi艂y wynik ch艂opc贸w, kt贸rzy dzie艅 wcze艣niej wywalczyli sz贸st膮 pozycj臋.
 
Gratulujemy i 偶yczymy dalszych sukces贸w!!! :-)
 
  • 20200203_104948
  • 20200204_110513