„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – eliminacje na szczeblu wojewódzkim  

        26 kwietnia 2019 r. w miejscowości Piątek odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W konkursie tym wzięli udział laureaci wyłonieni na szczeblu powiatowym:

 

Maksymilian Dargiel i Weronika Grabarczyk

 

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w zakresie pożarnictwa i pisali test składający się z wielu skomplikowanych pytań. W konkursie rywalizowali z najlepszymi w tej dziedzinie uczniami z całego województwa łódzkiego. Po ukończeniu etapu pisemnego wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni do obejrzenia geograficznego środka Polski, który znajduje się właśnie w miejscowości Piątek.

 

Reprezentanci naszej szkoły nie zakwalifikowali się do nagród głównych, ale już samym sukcesem jest to, że dotarli do tak wysokiego etapu tego konkursu. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów pamiątkową statuetkę dyplom i nagrodę.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8