Sanie Świętego Mikołaja- wyniki konkursu plastycznego  

Świąteczny czas, to dla Mikołaja intensywny okres! Dlatego Centrum Nauki Experymentarium w Łodzi wystąpiło z prośbą do dzieci, aby pomogły stworzyć sanie, które pomogą dostarczyć Mikołajowi prezenty dla wszystkich dzieci na czas.

 

Zadaniem uczniów, którzy chcieli wziąć udział w konkursie „Sanie Świętego Mikołaja” było przygotowanie pracy plastycznej, na której mieli zaprezentować Swój pomysł na sanie dla Świętego Mikołaja. Pomysły mogły być wykonane w dowolnej technice płaskiej w formacie A1 lub prace przestrzenne nie większe niż 50 x 50 x 50cm.

Uczniowie naszej szkoły ochoczo zabrali się do przystąpienia do konkursu

i z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonali zadanie.

   Nauczyciel plastyki – koordynator konkursu na etapie szkolnym – Monika Głodny wraz z uczniami klasy II dostarczyli wszystkie prace do organizatora konkursu w dniu 7 XII 2018r.   Liczba dostarczonych prac na konkurs była zaskakująco duża. A oto wyniki:

Kategoria: PRZEDSZKOLE

1 miejsce: ROMANOWICZ Marta

2 miejsce: RUSAK Jakub

3 miejsce: OPAS Blanka- SP Kazimierz, kl.0b – wychowawca
p. N Gumulska

Nagroda publiczności: STRĄKOWSKA Maria

Wyróżnienia:

– ADAMCZYK Julia

– BŁASZCZYK Jan

– BORKOWSKI Bartosz

– DZIEDZIC Lena

– ISRAEL Emilia

– KILON Artur

– KONDRATIUK Jakub -SP Kazimierz, kl.0b – wychowawca
p. N. Gumulska

– KOZAKIEWICZ Maja

– KUBIAK Filip

– MICHALSKI Dominik - SP Kazimierz, kl. 0a - wychowawca

p. P. Cukrowska

– OSUCHOWSKA Sandra

– OŚMIAŁOWSKA Anna

– SICIŃSKI Aleksander

– SICIŃSKA Julia

– Strąkowska Maria

– SZADKOWSKI Kacper

– SZYMCZAK Bartosz

– ZAMOLSKI Maciej


Kategoria: KLASY 1-3

1 miejsce: RUTKOWSKA Maja

2 miejsce: PIERWOŁA Zofia

3 miejsce: RADEK Aleksandra

Nagroda publiczności: IDZIAK Wiktoria

Wyróżnienia:

– ANTCZAK Grzegorz

– BŁASIK Nina

– DOMAGALSKA Patrycja

– FUNKOWICZ Filip- SP Kazimierz, kl. III – wychowawca
p. A. Wiśniewska

– GAJDOWICZ Anna

– JANECKA Hanna

– JAROCKA Maria

– JÓZINKIEWICZ Filip - SP Kazimierz, kl. III – wychowawca
p. A. Wiśniewska

– JÓZINKIEWICZ Lena - SP Kazimierz, kl. Ib – wychowawca
p. B. Kacprzak

– JURCZYK Filip

– KAŹMIERCZAK Kaja

– KIŃSKA Maja

– KRZYSZTOFIAK Antonina

– PASTUSZKA Maja

– PĘCIAK Szymon

– ŚLUSARCZYK Małgorzata

– TOMES Anna

– WRONA Marcel - SP Kazimierz, kl. III – wychowawca p. A. Wiśniewska

Kategoria: KLASY 4-8

1 miejsce: MENTEK Natalia

2 miejsce: FLORCZAK Oliwia

3 miejsce: JANKOWSKI Dawid

Nagroda publiczności: AZIZ Sara

Wyróżnienia:

– BOREK Natalia

– GIERCZAK Krystian

– JAŚKIEWICZ Marika

– KARDECKI Tomasz

– MELKA Maria

– MIKSA Antoni

– MORAWSKI Kamil

– OLEJNIK Nina

– OSUCH Adam

– PILARZ Zuzanna

– RADEK Agnieszka

– STALA Agata

– SIEROŃ Kacper

– STARZYK Wiktoria

– TWARDOWSKI Marcin - SP Kazimierz, kl. VII, opiekun – p. M. Głodny

– URBANIAK Kamil

– WAWRZONOWSKI Andrzej

– ZAJĄCZKOWSKA Maria

– ZIĄBKA Wiktoria - SP Kazimierz, kl. VII, opiekun – p. M. Głodny

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

  • 1-1
  • 1-2
  • 1-3
  • P1060302
  • P1060304
  • P1060305
  • P1060306
  • P1060307
  • P1060308
  • P1060309