''Czytamy wiersze patriotyczne"  

 23 listopada 2016r. odby┼é si─Ö w naszej szkole konkurs czytelniczy pt.''Czytamy wiersze patriotyczne". Organizatorem konkursu by┼éa Pani Irena Bia┼éecka-bibliotekarz.

 W jury zasiedli: Pani Anna Sk─Öpska, Pani Agnieszka Depczy┼äska, Pani Alicja Knigawka, Pan Kamil Krasnopolski. Konkurs by┼é podzielony na dwie kategorie wiekowe. Kategori─Ö klas I-III i klas IV-VI. Jego celem by┼éo: promowanie warto┼Ťci patriotycznych, rozbudzanie zainteresowa┼ä czytelniczych, doskonalenie techniki czytania, wspieranie indywidualnych zainteresowa┼ä czytelniczych.

Uczniowie klas I- III i tytuły czytanych wierszy:
kl.I
1.Kacper Jarnot- ,, Polska"
2.Marcel Wrona - ,,Co to jest Polska"


Kl.II
1.Dawid Marciniak- ,,Żołnierz polski"
2.Agata Wo┼║niak- ,,Kto ty jeste┼Ť"
3.Mateusz Wo┼║niak- ,,Kto ty jeste┼Ť"

 

 Kl.III

1.Lena Szkudlarek- ,,Tam w moim kraju"
2.Zuzanna Paczkowska - ,,Tu wsz─Ödzie Polska"
3.Martyna Stasiak- ,,Słowa ojczyste"
4.Kinga Grabarczyk-,,Polska"
5.Maja Bednarczyk- ,,Słowa ojczyste"
6.Szymon Kacprzak- ,,Ojczyzna znowu wolna"
7.Franciszek Franas - ,,Słowa ojczyste"

 

Uczniowie klas IV-VI i tytuły czytanych wierszy:

kl.IV
1.Igor Winiecki- ,,Co to jest Polska"
2.Julia Michalska-,,Bagnet na broń"
3.Amelia Rogut -,,Moja mała Ojczyzna"
4.Natalia Kacprzak-,,M├│j czytelniku malutki"
5.Maksymilian Dargiel- ,,Pie┼Ť┼ä o ┼╝o┼énierzach z Westerplatte"


Kl.V
1.Natalia Sobalska-,,Kto ciebie chciał ten wierzył"
2.Marcin Twardowski -,,Elegia o... chłopcu polskim"
3.Emila Czechowicz-,,Oblicze Ojczyzny"
4.Zuzanna Rogut-,,Gaw─Öda o mi┼éo┼Ťci do ziemi ojczystej"
5.Krystian Potylski-,,Elegia o ... chłopcu polskim"
6.Piotr Kacprzak -,,Dzi┼Ť id─Ö walczy─ç mamo"

Kl.VI
1.Mateusz Poni┼äski -,,Gaw─Öda o mi┼éo┼Ťci do ziemi ojczystej"
2.Krzysztof Kowalczyk-,,Moja mała Ojczyzna"
3.Rozalia Ołubek-,,Tu wszędzie Polska"
4.Karolina Czechowicz-,,Tu wsz─Ödzie Polska"

 

Zwyci─Özcami konkursu w kategorii klas I-III zostali:
I miejsce- Szymon Kacprzak kl.III
II miejsce- Zuzanna Paczkowska Kl.III
III miejsce- Kacper Jarnot kl.I

Wyr├│┼╝nienie
Dawid Marciniak kl.II

Zwyci─Özcami konkursu w kategorii klas IV-VI zostali:
I miejsce- Marcin Twardowski kl.V
II miejsce- Piotr Kacprzak kl.V
III miejsce- Maksymilian Dargiel kl.IV

 

  • P1030076
  • P1030077
  • P1030084
  • P1030086
  • P1030090
  • P1030093
  • P1030095
  • P1030100
  • P1030102
  • P1030106
  • P1030108
  • P1030109
  • P1030110
  • P1030114
  • P1030115
  • P1030116
  • P1030119
  • P1030120
  • P1030121
  • P1030123
  • P1030124
  • P1030127
  • P1030128
  • P1030131
  • P1030132
  • P1030134
  • P1030135
  • P1030136
  • P1030152